Vaj natyral organik per mjekrren dhe mustaqet 30ml

890 L

Ka stok

KODI: i23211 Kategori: ,

VAJ PER MJEKRREN DHE MUSTAQET

Vaj per mjekrren dhe mustaqet, 100% organik natyral per zbutjen dhe plotesimin e mjekrres brenda pak javesh.

Perberesit: perzierje vaji xhenxhefili, vaji i gjetheve te rozmarines, vaji i farave të rrushit dhe vitaminat, vaji i palmes etj.

E sigurt per lekuren dhe e miratuar nga dermatologu, disa pika nga kjo esence vaji natyral do te mjaftojne per nje mjekerr me te plote, me te lemuar dhe te menaxhueshme ne vetem 3 jave.

Aplikojeni kete esence nje ose dy here ne dite per te mbushur vendet boshe, funksionon ne mjekren e thate ose te demtuar.

Specifika:

  • Stimulon qarkullimin e gjakut per te ushqyer folikulat
  • Rigjeneron floket
  • Fije me te plota dhe me te rregullta
  • I sigurt per lekuren dhe i miratuar nga dermatologu.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Serum

Be the first to review “Vaj natyral organik per mjekrren dhe mustaqet 30ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

serum per mjekerr online ne dyqan taxi

Vaj natyral organik per mjekrren dhe mustaqet 30ml