Vaj Hudhre | Perdorimi i vajit te hudhres | Bli Online

900 L1,800 L

Vaji i hudhrës është jashtëzakonisht i dobishëm per sistemin kardiovaskular, sistemin imunitar, sistemin e frymëmarrjes, sëmundjet infektive, diabetin dhe lëkurën.
Vaji i hudhrës është mjaft i pasur me minerale, përbërës esencialë dhe vitamina, si fosfor, mangan, magnez, hekur, bakër, kalcium, squfur, vitaminat, C, B1, B2 dhe A.

100 ML250 ML
Pastro
KODI: vaj-hudhre-bio Kategori: , ,

VAJ HUDHRE BIO ORIGINAL

Vaj hudhre bio ne shitje Online | Dyqan Taxi

Vaji i hudhrës ofron shumë përfitime për shëndetin. Një nga avantazhet më të mira që ky vaj ofron është se ul temperaturën e lartë duke i dhënë organizmit një arsenal të mirëfilltë kundër sëmundjeve. Hudhra në vetvete është fenomenale kundër mykut dhe infeksioneve

Vaj Hudhre per perdorim te gjere ne floke fytyre etjReputacioni i saj e ka pikënisjen shumë kohë përpara shpikjes së mjekësisë moderne. Me ardhjen e dimrit, hudhra nuk duhet të mungojë kurrsesi në regjimin tuaj ushqimor, sepse ajo ju ndihmon të luftoni gripin dhe të ftohurën.

Forcon sistemin imunitar

Vaji i hudhrës është i fuqishëm sepse është i pasur me ushqyes dhe vitamina B1, B2, B3, B5, B9, magnez, kalcium, zink, kalium, vitaminë C, karbohidrate, fosfor, hekur dhe proteina. Së bashku i vijnë në ndihmë sistemit imunitar dhe luftojnë radikalet e lira dhe pasojat e tyre siç është plakja.

Vaji i hudhrës është gjithashtu i dobishëm kundër infeksioneve dhe mikrobeve. Shtoni një pikë me vaj hudhre në një enë me ujë të nxehtë dhe përthithni aromën e tij. Sistemi imunitar dhe qelizat e bardha do të forcohen duke luftuar me më shumë përkushtim sëmundjet.

Kundër të ftohtit

Vaji i hudhres Bio Line Food Buy now herbal Store vaj hudhreHudhra parandalon edhe rritjen e mikroorganizmave dhe problemeve me frymëmarrjen. Hidhni dy pika me vaj hudhre në ujë të ngrohtë dhe nuhateni. Ose përzieni 1 pikë me vaj hudhre në pomadat e masazhit dhe fërkoni kraharorin. Kjo do t’ju ndihmojë të eliminoni të ftohtin, astmën, bronshitin kronik, kollën por edhe probleme të tjera me frymëmarrjen.

Kundër dhimbjeve të dhëmbit

Vaji i hudhrës ndihmon edhe kundër dhimbjeve të dhëmbit. Lyeni me një pambuk zonën e dhëmbit që ju dhemb dhe lëreni për 10-30 minuta. Këtë proces duhet ta përsërisni 3-4 herë në ditë që t’ju pushojë dhimbja.

 

VAJ HUDHRE BIO

Vaji i hudhrës është jashtëzakonisht i dobishëm në trajtimin me sukses të sëmundjeve – rreth 550 të tilla, të cilat kanë të bëjnë me sistemin kardiovaskular, sistemin imunitar, sistemin e frymëmarrjes, sëmundjet infektive, diabetin dhe lëkurën.

Vaji i hudhrës është mjaft i pasur me minerale, përbërës esencialë dhe vitamina, si fosfor, mangan, magnez, hekur, bakër, kalcium, squfur, vitaminat, C, B1, B2 dhe A.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Vajra

Masa

100 ML, 250 ML

Be the first to review “Vaj Hudhre | Perdorimi i vajit te hudhres | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj hudhre 100 dhe 250 mg ne shitje online Herbal Store Albania

Vaj Hudhre | Perdorimi i vajit te hudhres | Bli Online

900 L1,800 L

Shto ne Shporte