Vaj argani i paster per trajtimin e flokeve Argan oil 50 ml

1,090 L

Ka stok

KODI: s-98877 Kategori: ,

VAJ ARGANI I PASTER PER TRAJTIMIN E FLOKEVE

Vaj argani i paster per trajtimin e flokeve dhe rikuperimin e tyre nga faktore te ndryshem qe e demtojne per shkak te larjes se tepert, krehjes, lyerjes dekolorimit, dhe stilimit te perditshem.

Ushqen floket dhe ndihmon ne pasurimin e shkelqimit te tyre natyral, duke dhene floke me shkelqim, te mendafshte. Ushqen skalpin e kokës duke lehtesuar kruajtjen dhe thatesine e kokes. Mbron nga demtimi UV dhe faktore te tjere mjedisore.

Vaji i arganit permban me shumice vitamine E, eshte gjithashtu i pasur me acide yndyrore te pangopura si Omega3 dhe Omega 6, te cilat sigurojne lende ushqyese per floket.

Permireson thellesisht riparimin dhe ushqimin e flokeve duke rikthyer shkelqimin e flokeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaj argani i paster per trajtimin e flokeve Argan oil 50 ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj argani per floke blerje online ne dyqan taxi

Vaj argani i paster per trajtimin e flokeve Argan oil 50 ml