V Shape Trainer Belt | Rrip reduktues beli

2,490 L

Ka stok

 • V Shape Belt Trainer eshte tendenca me e re e stervitjes.
 • Material me vetajrosje.
 • Niveli kompresimit shpejton fomimin e belit.
 • Tendoset pas trupit.
KODI: v-shape-trainer Kategori: ,

V SHAPE TRAINER BELT PREMIUM

V shape trainer belt – Rrip reduktues beli per profesioniste ose poshte kemishes per te sheshuar barkun e fryre qe ju shfaqet menjehere sapo uleni.

Me shtrengim te dyfisht drejton shpinen dhe mbledh belin ne forme V.

Rrip i reduktimit te perimetrit te belit deri ne 2 masa, tonifikim dhe zvogelim deri ne 2 masa!

Hijet tuaja do tju falenderojne per format e dukshme mbi rroba, nen rroba nuk ka rendesi, v-shape trainer lehteson paraqitjen tuaj.

Ne ngjyre te zeze, fillon nga masa L deri ne XL. Sisitemi i dyfisht i shtrengimit lejon te perdoret lehtesisht nga te gjitha permasat deri ne XXL.

Ne palester eshte gjithmone e domosdoshme gjate ngritjes se peshave nje waist training belt.

 

 


V-Shape-Trainer-Belt-Rrip-Reduktues-beli.jpg V-Shape-Trainer-Belt-Rrip-Reduktues-beli.jpg

DYQAN TAXI – WAIST TRAINING BELT

Materiali me perberje pambuku, fije elastike dhe ngjites realizon nje puthitje komforte ne shpinen dhe belin tuaj.

Mundeson nje dukje te rregullt te veshjeve tuaja, dhe nje pamje te njetrajtshme poshte veshjeve.

Nuk duket nese nen nje kemishe do te keni vendosur rripin e belit, elasticiteti i brezit eleminon rrezikun e nje pamje te pakendshme.

Etika eshte primare dhe ky brez e mundeson!

NE PALESTER ME V SHAPE TRAINER PREMIUM BELT

 • Material me vetajrosje , niveli kompresimit shpejton fomimin e belit, tendoset pas trupit lejon presionin gjate ngritjes se peshave ne palester.
 • Permireson qendrimin, beli juaj merr formen V.
 • V shape trainer eshte tendenca me e re e stervitjes.
 • Gjithashtu vlen edhe per ushtrimet fizike te realizuara ne shtepi ose me online trainer nga shtepia.

PREMIUM BELT V SHAPE | NE SHTEPI ME JU

Pas gjithe atyre perpjekjeve per te ndjekur paketa ofertash ne palester.

Mungesa e deshires, kohes dhe energjive nuk na lejon te ndjekim programet e deshiruara te palestres, dhe barku yne dorezohet…

Nuk ka me as muskuj si te fotomodeleve dhe as deshire per ti bere ato.

Me V-shape trainer rrip reduktues beli masko barkun e fryre, reduktim i menjehershem nga 1 deri ne 2 masa varet nga volumi i barkut tuaj.

Formezim dhe bark i tonifikuar me nje ngjitje, fal rripit reduktues.

Perimetri belit tuaj do tju falenderoj

PERFITIMET NGA NJE WAIST TRAINING

 • Traineri në formë V është një mbështjellës trupi për trajnimin e belit që korrigjon sjelljen e keqe.
 • Lehtëson dhimbjen e shpinës.
 • Ndihmon të hiqni peshë shtesë me kalimin e kohës.

Ky trajner i belit jep iluzionin e përditshëm të një fiziku në formë V, ndërsa ju ndihmon gjithashtu të humbni peshë dhe të korrigjoni sjelljen e qendrimit tuaj në planin afatgjatë.

Ju mund të shtypni barkun ose pak shtesë që keni grumbulluar dhe të ndjeheni sikur mund të qëndroni më gjatë me shpatullat e varura mbi shpinen tuaj.

MATERIALI:

Material që ajroset poroze e mban trupin tuaj të ajrosur mirë gjatë gjithë ditës pasi lëshon ajrin e ngrohtë dhe thith ajrin e freskët. Pëlhura ju bën të mundur që të vishni këtë mbështjellës në lëkurën tuaj të zhveshur pa shumë grumbullim djerse.

Pershtatja:
 • Pajisja V-shape nuk do t’ju ndalojë të jeni në gjendje të përkuleni, të përdridheni anash ose të lëvizni me lehtësi.
 • Materiali i përdorur do t’ju lejojë të mbani qëndrimin korrigjues të qëndrimit ndërsa jeni në gjendje të jetoni jetën tuaj të përditshme pa mundim.
 • Mbështjellja nuk do të rrëshqasë ose të humbasë kapjen e saj ngjitur në trupin tuaj gjatë gjithë ditës, gjë që do të sigurojë që pjesa e prapme të pershtatet gjithashtu.
 • Edhe pse ky brez ofrohet në madhësi të shumta për lloje të ndryshme të belit, kjo mund të mos përshtatet për të gjithë.
 • Jini të vetëdijshëm për ndonjë shtrëngim ose dhimbje të re muskulore që mund të zhvillohet ndërsa vishni këtë produkt.

Kjo metodë e përmirësimit të sjelljes gjithashtu mund të ketë disa efekte anësore të mundshme. Shkencërisht thuhet se trupi mund të bëhet aq i varur nga ky produkt sa që muskujt do të mesohen, qe nuk janë te vetmit përgjegjës për mbështetjen e murit tuaj të barkut.

Shumë trajnerë personalë paralajmërojnë  edhe pse mund t’ju ndihmojë të angazhoni belin tuaj, nuk do t’ju ndihmojë të humbni një sasi të tepërt të peshës. Kjo arrihet përmes trajnimit rigoroz të muskujve dhe ndërtimit të masës se nevojshme muskulare.


KESHILLA PERDORIMI:
 • Per rezultate te mira duhet te zgjidhni madhësinë perfekte për ju.
 • Sigurohuni që pjesa e sipërme e brezit të jetë ulur poshtë brinjëve dhe pjesa e poshtme ulur në majë të ijëve.
 • Rregullo Rripat
  Merrni brezin e parë të trajnimit të belit dhe shtrijeni atë derisa të ndihet i shtrënguar dhe pastaj sigurojeni atë me lidhjen Velcro.
 • Përsëriteni këtë për rripin e dytë.
 • Këto rripa mund t’i rregulloni në çdo moment të ditës nëse është shumë e ngushtë.
KURSENI KOHE:

Shumica e njerëzve nuk kanë kohë për të shkuar në palestër çdo ditë, por me këtë produkt, ju e angazhoni trupin tuaj gjatë gjithë ditës.

Ju mund të shkoni në punë, të përfundoni projekte rreth shtëpisë, të pastroni ose çdo gjë tjetër që kërkon vëmendjen tuaj të menjëhershme. E vetmja kohë që i kushtohet këtij produkti është procesi i ngjitjes së tij në barkun tuaj dhe heqjes së tij në fund të ditës.

KURSE PARA

Mund të jetë e shtrenjtë të rezervoni takime të vazhdueshme për nderhyrje dhe masazhe por nëse keni financa të kufizuara për kujdesin shëndetësor. Nëse keni dhimbje të lehtë në shpinë ose siklet, kjo mund të jetë një mundësi e shkëlqyeshme për tu provuar nëse doni t’i provoni dhe t’i korrigjoni të gjitha vetë.

Bli online, Kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha100 kg
Be the first to review “V Shape Trainer Belt | Rrip reduktues beli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

v shape trainer belt dyqan taxi

V Shape Trainer Belt | Rrip reduktues beli