Ushqyes per laborator Voltage Stabilizer P-3005DA

12,500 L

Ka stok

KODI: i-00101114 Kategori: ,

USHQYES PER LABORATOR P-3005DA

Ushqyes per laborator i cili furnizon me energji elektrike te rregullueshme 30V 5A dhe stabilizon tensionin.

Funksion i mbrojtjes se shumefishte me funksionin e daljes se njekohshme me tre pika.

Furnizimi me energji dc i rregullueshem 5A eshte me cilesi te larte dhe transformator me fuqi te larte.

Specifika:

Model P-3005DA
Madhësia e produktit 128*278*188 mm (L*P*H)
Pesha 4.515 kg
Prodhimi tensionit 0-30 V
Tensioni: 10 mV
Rryma: 1 mA
Ekrani i tensionit/rrymës /4 shifror


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Ushqyes per laborator Voltage Stabilizer P-3005DA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ushqyes laboratori p 3005da online ne dyqan taxi

Ushqyes per laborator Voltage Stabilizer P-3005DA