Usb Kingston 16gb | Flash Drive DataTraveler

990 L

Ka stok

USB Flash Drive Kingston permban USB 3.0 per transferime te shpejta dhe te lehta te muzikes, videos dhe me teper. Ofron hapesire te madhe ruajtese me kapacitet deri  16 GB.

KODI: usb-kingston-16gb Kategori: ,

USB KINGSTON 16 GB FLASH DRIVE

USB Flash Drive Kingston permban USB 3.0 per transferime te shpejta dhe te lehta te muzikes, videos dhe me teper.kingston datatraveler 16gb usb drive blerje online ne dyqan taxi

Dizajni i tij praktik dhe elegant e bejne ate ideal per perdorim te perditshem ne pune, shtepi, shkolle ose kudo qe ju duhet te merrni te dhenat.

Flash drive Datatravel ofron hapesire te madhe ruajtese me kapacitet deri  16 GB.

I pershtatshem me portat ekzistuese USB 2.0, duke lejuar perdoruesit e 2.0 te kalojne 3.0 pa zevendesuar pajisjen e tyre.

E pajisur me nje kapak praktik per te mbrojtur  USB-ne dhe te dhenat tuaja.

I pershtatshem me USB2 Windows 8.1, 8, 7 (SP1), Vista (SP1 & 2) dhe Mac OS X v.10.6.x +, Linux v.2.6.x +


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Ngjyra

Be the first to review “Usb Kingston 16gb | Flash Drive DataTraveler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kingston 16 gb usb blerje online ne dyqan taxi

Usb Kingston 16gb | Flash Drive DataTraveler