USB Flash Drive Kingston me mbajtese celesash

1,200 L2,200 L

128GB32GB
Pastro
KODI: usb-flash-drive-kingston Kategori: ,

USB FLASH DRIVE KINGSTON

Flash drive USB Kingston me performance 3.2 Gen 1 per akses te lehte ne laptope, PC, desktop, monitor dhe pajisje te tjera dixhitale.usb drive kingston blerje online ne dyqan taxi

Kjo usb lejon transferime te shpejta dhe ruajtje te sigurt te dokumenteve, muzikes, videove dhe me shume.

Dizajni i tij praktik dhe elegant e bejne ate ideal per perdorim te perditshem ne punë, shtepi, shkolle ose kudo qe ju duhet te merrni te dhenat tuaja.

Fale kapacitet te madh ruajtes prej 32 dhe 128 gb, ju mund te ruani gjithcka ju nevojitet ne nje usb kaq praktike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Memorja

128GB, 32GB

Be the first to review “USB Flash Drive Kingston me mbajtese celesash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb kingston data traveler 128 gb blerje online ne dyqan taxi

USB Flash Drive Kingston me mbajtese celesash

1,200 L2,200 L

Shto ne Shporte