Universal Wireless Speaker Jbl | Bli Online

1,600 L

Ka stok

  •  Mbështet Bluetooth
  • Mbështet Micro Sd
  • Mbështet Flash Disk
  • Mbështet FM Radio
KODI: Universal Wireless Speaker Kategori: , ,

UNIVERSAL WIRELESS SPEAKER JBL

Universal Wireless speaker JBL i cili mbeshtet bluetooth, Mikro Sd, Flash Disk dhe FM Radio.

Karakteristikat:universal speaker music online dyqan taxi

– Mbështet Bluetooth
– Mbështet Micro Sd
– Mbështet Flash Disk
– Mbështet FM Radio


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Universal Wireless Speaker Jbl | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

universal-wireless-speaker

Universal Wireless Speaker Jbl | Bli Online