Kasetofon makine 4042 | Car mp5 Player

6,900 L

Ka stok

Kasetofon makine me ekran i cili ju ofron pamje te qarta me rezolucion te larte dhe kend te plote te shikimit. Degjoni muziken e preferuar gjate udhetimeve nen tingullin me te mire qe ky kasetofon mundeson.

KODI: 998876543530728 Kategori: ,

KASETOFON MAKINE 4042 MP5 PLAYER

Kasetofon makine me lidhje Bluetooth dhe ekran 4.1 inch i cili lejon riprodhimin e videos (AVI / DVIX / MP4 / MP3 / Jpeg / WMA).

Ekrani i ketij kasetofoni single din ofron pamje te qarta me rezolucion te larte dhe kend te plote te shikimit.

Suporton Bluetooth 2.0, per biseda telefonike pa duar gjate udhetimeve tuaja.

Kasetofon makine Car mp5 Player

Me funksionin e kameres se pasme, ju mund ta lidhni ate dhe pamja t’ju shfaqet ne ekranin e kasetofonit.

Kasetofoni ka porte per karte SD / MMC, per fishe Aux , porte USB 2.0 dhe gjithashtu suporton karte memorie TF me kapacitet te larte.

Dizajni praktik dhe inovativ do te pershtatet me se miri me hapesiren e kasetofonit te makines tuaj, fale telekomandes se perfshire do e keni me te lehte kontrollin mbi te.

Bejini udhetimet tuaja akoma me argetuese duke degjuar muziken e preferuar me video dhe ne tingullin me te mire me kete kasetofon Mp5 Player.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

,

Be the first to review “Kasetofon makine 4042 | Car mp5 Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine me ekran bli online ne ibuy al

Kasetofon makine 4042 | Car mp5 Player