Uje tonik per pastrimin e lekures| Skin Crystal Care

1,290 L

Ka stok

  • Pastron dhe tonifikon lekuren tuaj .
  • Rikthen pH-n e enevojshem per lekuren.
  • Hidraton lekuren.
  • Qeteson plaget e shkaktuara nga aknet.
  • E ben lekuren me te bute
  • Rinovojne qelizat e lekures, permiresojne qendrueshmerine dhe elasticitetin.
     

Tonik per pastrimin e lekures

Uji tonik i Crystal Care freskon dhe ndihmon lekuren te marre veten pas aplikimit te make-upit.

Nuk permban alkool, pastron, freskon dhe tonifikon lekuren, duke i rikthyer pH-ne e saj natyrale.

Vendoset ne lekure pasi eshte lare dhe pasi sasia me e madhe e make-upit eshte hequr.

Toniku deperton thelle ne pore duke  i pastruar dhe duke hequr papastertite.

Vendos ekujlibrat e lekures dhe ndihmon ne hidratimin afatgjate te lekures.

Perdorimi

Aplikojeni 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje , pasi ta keni lare fytyren .

Hidhni nje sasi te tonikut mbi nje pecete pambuku dhe fshini fytyren butesisht me te .

Menjehere do te vini re freskine dhe butesine e lekures.

Porosit online ne DyqanTaxi | Privatesi 100% |

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Uje tonik per pastrimin e lekures| Skin Crystal Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tonik per pastrimin e lekures

Uje tonik per pastrimin e lekures| Skin Crystal Care