Tren me Babagjysh dhe drita per Krishtlindje Christmas train

1,990 L

Ka stok

KODI: b221210013 Kategori: , ,

TREN LODER ME BABAGJYSH DHE DRITA 

Tren loder me babagjysh ne slite dhe drita shumengjyreshe si dhurate ideale per femijet kete fundvit.

Bere nga material plastik ABS me cilesine me te larte dhe rezistent. Kompleti perfshin sliten me babagjyshin ulur, lokomotiven dhe shinat.

Treni do te ndricoje nga dritat duke e shoqeruar lojen me tingullin karakterstik te lokomotivave.

Specifika:

  • Santa Klaus dhe mini tren Krishtlindjesh
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Material ABS cilesor dhe rezistent
  • Punon me bateri

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Tren me Babagjysh dhe drita per Krishtlindje Christmas train”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set treni loder online ne dyqan taxi

Tren me Babagjysh dhe drita per Krishtlindje Christmas train