Transmetues i shpejte 5 ne 1 Type C ne Usb HUB MX-HB01

2,900 L

Ka stok

KODI: H-29987899994 Kategori: ,

TRANSMETUES I SHPEJTE TYPE C NE USB HUB 

Transmetues i shpejte i te dhenave nga pajisje type c ne usb hub me 5 porta.

Dizajn i permasave te vogla por teper praktik dhe efikas ne perdorim.

Mundesi per te lidhur 5 pajisje te jashtme me kompjuterin ose telefonin tuaj inteligjent.

4 porta USB3.0 me shpejtesi te larte transmetimi prej 5 Gbps dhe 1 porte PD qe suporton transferimin e te dhenave dhe karikimin e shpejte 10 W.

Specifika:

  • Shpejtesi e larte e transmetimit 5 Gbps
  • 4x porte USB 3.0
  • 1x porte USB-C
  • Portativ dhe i lehte
  • PLUG & PLAY
  • Perputhshmeri e gjere

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Transmetues i shpejte 5 ne 1 Type C ne Usb HUB MX-HB01”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

transmetues audio moxom online ne dyqan taxi

Transmetues i shpejte 5 ne 1 Type C ne Usb HUB MX-HB01