Tonifikues per muskujt 5n1 Monlove Renkai

1,390 L1,990 L (-30%)

Ka stok

  • Tonifikon muskujt tuaj ne menyre te thjeshte.
  • Material cilesor i cili nuk do  e demtoj lekuren tuaj.
  • Nje produkt me te cili do arrini te keni nje trup perfekt.
  • Mjafton t’a perdorni 30 minuta ne dite.
KODI: 6526756701281 Kategori: , ,

TONIFIKUES PER MUSKUJT 5IN1 MONLOVE

Tonifikuesi per muskujt është krijuar për të humbur peshë, për të rritur masën muskulore dhe për të kryer masazhe relaksues te cilat do ju qetesojne dhe do ju clirojne.

Tonifikim per muskujt tuaj

Vetëm 23 minuta në ditë për një trup perfekt!

Tonifikuesi per muskujt ju ndihmon të arrini rezultate të shpejta pa shumë përpjekje, falë veprimit të fuqishëm të masazhuesit. Rezultati i përdorimit të tonifikuesit per muskujt: “djeg” depozitat e dhjamit, dhe muskujt dhe lëkura fitojnë ton të lartë dhe elasticitet.

5 në 1 për të tonifikuar gjithe muskujt e trupit.

EMS PER MUSKUJ BARKU 6 PACK

Specifikat:tonfikues monlove per muskujt 5n1 bli online ne dyqan taxi
  • Tonifikon muskujt tuaj ne menyre te thjeshte.
  • Material cilesor i cili nuk do  e demtoj lekuren tuaj.
  • Nje produkt me te cili do arrini te keni nje trup perfekt.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tonifikues per muskujt 5n1 Monlove Renkai”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tonifikues per muskujt 5n1 monlove blerje online dyqan taxi

Tonifikues per muskujt 5n1 Monlove Renkai

1,390 L1,990 L (-30%)

Shto ne Shporte