Tigan Pietra Eco me efektin e drurit dm 30cm

1,790 L

Ka stok

30 cm

KODI: 8000807042588 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Pietra Eco me efektin e drurit

Tigan Pietra Eco

  • Me diameter 30 cm.
  • I pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramike.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Pietra Eco.
  • Bishti i tiganeve Pietra Eco eshte i perbere nga material ekologjik, me efektin e drurit.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tigan Pietra Eco me efektin e drurit dm 30cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Pietra Eco me efektin e drurit dm 30cm