Tigan grill Mineralia i pershtatshem per cdo pianure Bli Online

2,390 L

Ka stok

28×28 cm

KODI: 8000807786086 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan grill Mineralia Bli Online

Tigan grill

  • Me permase 28×28 cm.
  • I pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS.
  • E pajisur me sensor nxehtesie I cili ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur kthehet ne ngjyre te gjelber, duke ju mundesuar kursim energjie elektrike.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan grill Mineralia i pershtatshem per cdo pianure Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan grill Mineralia i pershtatshem per cdo pianure Bli Online