Tigan Gatimi prej alumini

1,390 L

Ka stok

18454

KODI: 3830063053166 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Tigan Gatimi prej alumini

Tigan Gatimi prej alumini

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme.
  • Bere nga material alumini i cilesise se larte.
  • Me 5 shtresa me minerale te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët.
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme.
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Doreze ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise.
  • Diametri: 20 cm.
  • Kodi: VP0110.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tigan Gatimi prej alumini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi prej alumini