Tigan Gatimi Olina 2IN1 me kapak qelqi | Grantite Wok Pan

1,900 L2,490 L

Tigan Olina i cili ka perdorim te dyfishte. Mund te perdoret jo vetem si tigan por dhe si tave gatimi kjo fale shkeputjes se bishtit te tij. Siperfaqe graniti e cila siguron mos ngjitjen e gatimeve tuaja dhe pjekje te njetrajteshme per ta.

24cm26cm28cm
Pastro
KODI: tigan-gatimi-olina-wok-pan Kategori: ,

Tigan Gatimi Olina 2IN1 | Grantite Wok Pan

Tigan Gatimi Olina 2IN1 me kapak qelqi | Grantite Wok Pan

Tigan Olina i cili ka perdorim te dyfishte. Mund te perdoret jo vetem si tigan por dhe si tave gatimi kjo fale shkeputjes se bishtit te tij. Siperfaqe graniti e cila siguron mos ngjitjen e gatimeve tuaja dhe pjekje te njetrajteshme per ta.
Mund ta perdorni gjithashtu si nje tave te shkelyqer gatimi. Piqni mishin, tava te ndryshme dhe shijojini me te gjitha vlerat ushqimore qe disponojne.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tigan

Masa

24cm, 26cm, 28cm

Be the first to review “Tigan Gatimi Olina 2IN1 me kapak qelqi | Grantite Wok Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi Olina 2IN1 me kapak qelqi | Grantite Wok Pan

Tigan Gatimi Olina 2IN1 me kapak qelqi | Grantite Wok Pan

1,900 L2,490 L

Shto ne Shporte