Tigan Gatimi me veshje minerale

1,190 L

Ka stok

18463

KODI: 3830063053258 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan krepash me veshje minerale

Tigan Krepash me veshje minerale

  • Me veshje minerale me disa shtresa qe sigurojne qendryeshmeri te larte.
  • Nuk ngjit dhe u lejon të përgatisni krepat në mënyrë të shëndetshme dhe natyrale, pa sasi të mëdha yndyre.
  • Doreze ergonomike per lehtesi ne perdorim.
  • I pershtatshem edhe per sobat me induksion.
  • Dimensione: 25 x 1,8 cm .
  • Kodi: VP0119.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tigan

Be the first to review “Tigan Gatimi me veshje minerale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi me veshje minerale