Tigan Diamant Induction rezistent dm 26cm

2,190 L

Ka stok

26 cm

KODI: 8000807052273 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Diamant Induction

Tigan Diamant

  • Me diameter 26 cm.
  • I perbere nga elementi Diamantek Pro, qe rrit fortesine e siperfaqes dhe rezistencen ndaj gervishtjeve.
  • Tiganet e linjes Diamant Induction kane dizajn elegant dhe bishti I tiganeve eshte I perbere nga sensor nxehtesie, i cili merr ngjyre te gjelber ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur per gatim, duke ju kursyer ne kete menyre energji elektrike.
  • Tigani eshte i pershtatshem per cdo lloj pianure, edhe me induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Diamant Induction rezistent dm 26cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Diamant Induction rezistent dm 26cm