Thike kuzhine Santoku Bli Online

880 L

Ka stok

19242

KODI: 3830069720222 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Thike kuzhine Santoku Bli Online

Thike kuzhine Santoku

  • Eshtë e përshtatshme në mënyrë ideale për prerjen e një larmi ushqimesh sidomso te perimeve, mishit dhe peshkut.
  • Tehu është bërë prej çeliku inox me cilësi gjermane dhe doreza e qëndrueshme nga material plastik me cilësi të lartë ABS.
  • Avantazhi i thikës është tehu me një kënd prej 15 ° për mprehtësi dhe qëndrueshmëri të larte. rezistente ndaj ndryshkut.
  • Lahet lehte ne uje te rrjedhshem.
  • Dimensione e tehut: 18 cm.
  • Kodi: VP0231.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Thike

Be the first to review “Thike kuzhine Santoku Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Thike kuzhine Santoku Bli Online