Thekese dhe ngrohese buke DSP KC2045

3,090 L

Ka stok

KODI: d2324857 Kategori: ,

THEKESE DHE NGROHESE BUKE

Thekese buke dhe ngrohese per dy feta njekohesisht DSP.

Me 7 opsione temperature per te zgjedhur shkallen e thekjes.

Fale dizajnit te saj elegant dhe praktik, do te duket ne menyre harmonike ne cdo ambient kuzhine.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 700-850 W
  • Madhesia: 13.5×3.8×12.0 cm
  • 7 opsione te temperatures
  • Kompakt dhe i levizshem

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Thekese Buke

Be the first to review “Thekese dhe ngrohese buke DSP KC2045”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thekese buke dsp blerje online ne dyqan taxi

Thekese dhe ngrohese buke DSP KC2045