Tharese muri per floket | Tharesja murale ne shitje | Bli Online

2,900 L

Ka stok

 • Tharese flokesh murale.
 • Perdoret per hotele, shtepi ose qendra estetike.
 • Me nje fuqi 1200WATT.
 • Thane shume shpejt floket.
 • Nuk ka zhurme motorrike.
KODI: Tharese Flokesh Murale Kategori: ,

THARESE FLOKESH MURALE

Kjo tharese sherben per te thare floket ne menyre shume te shpejte sidomos kur nuk keni shume kohe per t’u bere gati. Ajo eshte ideale per t’u vendosur edhe ne hotele apo vende te tjera qe presin udhetaret te cilet qendrojne per nje periudhe te perkohshme por qe duan te marrin sherbimin maksimal.

PER FLOKE VOLUMINOZE DHE TE THATE

Tharesja krijon nje nivel optimal te rrjedhjes se ajrit per rezultate perfekte ne nje kohe te shpejte.

Ajo i jep flokut nje pamje voluminoze edhe i mban ata te shendetshem duke i mbrojtur nga nxehtesia.

Kete pajisje mund ta instaloni shume lehte ne hotele, pasi eshte nje paisje perfekte per te dhene sherbim maksimal ndaj klientit dhe ky i fundit te jete i kenaqur qe ka zgjedhur hotelin tuaj. Keshtu ju edhe lehtesoni klientin tuaj qe mos te jete i detyruar te marre sende te tilla me vete.

Me nje teknologji te jonizuar per mbrojtjen e flokut nga nxehtesia dhe duke mos lejuar elektrizimin e tij. Kjo tharese ka dy nivele te rregullimit te temperatures dhe nivelit te shpejtesise. Ju do te zgjidhni ate qe ju duket me e pershtatshme per flokun tuaj.

Tharesja perbehet nga material plastike ABS i nje cilesie shume te forte qe e ka bere te jete miqesore me mjedisin.

Produkti perbehet nga nje depozite e cila lejon qarkullimin e lire te ajrit.

THARESE FLOKESH MURALE PER SHTEPI APO HOTELE

SPECIFIKATtharese flokeve murale bli online dyqan taxi
 • Tharese per dhenien e volumit te flokeve.
 • E perbere nga nje teknologji te jonizuar.
 • Than floket ne menyre te shpejte.
 • Fuqia 200 WATT.
 • Than floket per shume pak minuta.
 • Montohet shume lehte ne mur.
 • Material prej plastike shume cilesore.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese muri per floket | Tharesja murale ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokeve murale bli online dyqan taxi

Tharese muri per floket | Tharesja murale ne shitje | Bli Online