Tharese flokesh praktike 1200Watt DSP 30312

1,590 L

Ka stok

KODI: e23003 Kategori: ,

THARESE FLOKESH 1200WATT

Tharese flokesh me dy shpejtesi dhe dy zgjedhje te temperatures. Me funksion te ajrit te ftohte per ti mbrojtur floket nga djegia.

Funksioni i mbrojtjes nga mbinxehja.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1200 W
  • Dy shpejtesi dhe dy zgjedhje te temperatures
  • Me funksion te ajrit te ftohte
  • Shpejtesia e rrotullimit: 21500 RPM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh praktike 1200Watt DSP 30312”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp 30212 ne dyqan taxi

Tharese flokesh praktike 1200Watt DSP 30312