Tharese flokesh jonike profesionale 2400Watt

2,990 L

Ka stok

KODI: d2324805 Kategori: ,

THARESE FLOKESH JONIKE 2400WATT

Tharese flokesh jonike, model profesional me fuqi te larte 2400watt.

Tharesja e flokeve mundeson nje pervoje tharje te shpejte, i pajisur me motorr te fuqishem per me shume efikasitet.

Funksioni jonik mundeson floke plot me shkelqim te cilat nuk elektrizohen.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh jonike profesionale 2400Watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh jonike raf online ne dyqan taxi

Tharese flokesh jonike profesionale 2400Watt