Tharese flokesh DSP 30103 than floket shpejt

2,700 L

Ka stok

  • Me dy nivele shpejtesie dhe tre nivele te temperatures
  • Me funksion ngrohje dhe ftohje
  • Tharsja ben te mundur mbrojtjen e nxehtesise
  • Me nje motorr te fuqishem 2000-2200 WATT
  • I jep flokeve nje butesi dhe shkelqim
KODI: DSP 30103 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 30103

Tharese flokesh DSP 30103 per nje funksion te qete kjo tharese I thithe floket tuaj pa I bere ato te elektrizuara. Paijsja ka 2 cilesime te shpejtesi dhe 3 te nxehtesise dhe me funksion ftohje.

PER NJE FUNKSION TE SHPEJT TE THARJES

Vendoset me shpejtesi dhe ben nje tharje te shpejt

Kablloja ka nje fleksibilitet ne perdorim pasi nuk ngaterrohet lehte

Ben te mundur thithjen e menjehereshme te flokeve pa i elektrizuar

Ka nje motor me nje fuqi 2000-2200W e nje tension 220-240V-50/60HZ

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese flokesh DSP 30103 than floket shpejt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh DSP 30103 than floket shpejt Dyqan Taxi

Tharese flokesh DSP 30103 than floket shpejt