Tharese flokesh DSP 30088 ne shitje online

2,390 L

Ka stok

  • Per nje tharje te fuqishme e me pak zhurme
  • Me nje fuqi energjie 2200
  • Per floke voluminoz
  • Me tre nivele te temperatures
  • Per floke te shendetshem dhe te pa demtuar
KODI: DSP 30088 Kategori: , , , ,

THARESE FLOKESH DSP 30088

Tharese flokesh DSP 30088 nje tharese qe sjell rezultate shume shpejte me cilesi profesionale ne tharjen e flokeve tuaj. E cilesuar si me pak e zhurmshme ne krahasim se tharset e tjera te zakonshme.

PER NJE THARJE TE SHPEJTE

Tharje e fuqishme dhe me pak zhurme

Per volum te jashtezakonshem

Gypi i ajrit 20mm per precizion ne tharje

Ne pamjen e jashtme ka nje unaze e cila ju lejon ta vendosni ku te deshironi duke zene me pak hapesire

Me 3 nivele temperature dhe ajer i ftohte per te stabilizuar procesin

Gjatesia e kordonit te energjise  1.8 m

Me nje fuqi motori AC 2200W me jetegjatesi te gjate, tension 220-240V 50/60HZ

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

,

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Tharese flokesh DSP 30088 ne shitje online dyqan taxi

Tharese flokesh DSP 30088 ne shitje online

WhatsApp chat