Tenxhere Mineralia me Induksion Blerje Online

2,090 L

Ka stok

16 cm

KODI: 8000807036655 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Mineralia Induction Blerje Online

Tenxhere Mineralia me Induksion

  • Me diameter 16 cm.
  • Me nje doreze, e pershtatshme per cdo lloj pianure.
  • Me induksion, gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS, e pajisur me shtrese kunder ngjitjes, qe mundeson gatim te lehte e te shendetshem, si dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere Mineralia me Induksion Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Mineralia me Induksion Blerje Online