Tenxhere Mineralia Induction + Kapak Bli Online

3,490 L

Ka stok

24 cm

KODI: 8000807036662 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Mineralia Induction Bli Online

Tenxhere Mineralia me Induksion

  • Me diameter 24 cm + kapak.
  • E pershtatshme per cdo lloj pianure, me induksion, gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS.
  • E pajisur me shtrese kunder ngjitjes, qe mundeson gatim te lehte e te shendetshem, si dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere Mineralia Induction + Kapak Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Mineralia Induction + Kapak Bli Online