Tenxhere me rrjete per skuqje Casserole 26 cm

2,700 L

Ka stok

KODI: 4701906100264 Kategori: , , ,

TENXHERE ME RRJETE PER SKUQJE CASSEROLE

Tenxhere me rrjete te cilen mund ta perdorni ne vend te fritezes per skuqje.

E veshur me material qe nuk ngjit do te gatuaje ushqimet duke ruajtur vlerat e tyre ushqimore.

Dorezat ergonomike jane te lehta ne kapje dhe nuk percjellin nxehtesine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere me rrjete per skuqje Casserole 26 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me rrjete casserole bli online ne dyqan taxi

Tenxhere me rrjete per skuqje Casserole 26 cm