Tenxhere me bisht 16 CM – Baste Multifunction Pan

1,590 L

Ka stok

19171

KODI: 3830065448717 Kategori: , , ETIKETIMI:

TENXHERE ME BISHT – BASTE 16 CM

Tenxhere me bisht 16 CM – Baste Multifunction Pan

  • Tenxhere Gatimi me bisht, nga brandi i njohur i eneve te kuzhines Baste
  • Me nje dizajn unik në pamjen e bakrit, e bërë nga alumini me cilësi të lartë
  • Veshje minerale për gatim natyral me pak yndyrë
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme
  • I përshtatshëm për të gjithë sobat, përfshirë induksionin
  • Dimensione: 16 x 7,5 cm
  • Kapaciteti: 1 liter
  • Diametri: 16 cm
  • Kodi: VP0723

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere me bisht 16 CM – Baste Multifunction Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere me bisht 16 CM - Baste Multifunction Pan