Tenxhere graniti me kapak DSP CA002 Casserole

3,390 L3,890 L

2428
Pastro
KODI: d2324837 Kategori: ,

TENXHERE GRANITI ME KAPAK DSP

Tenxhere graniti me kapak dhe doreza te veshura silici. Ne dy permasa te ndryshme 24 dhe 28 cm me kapacitet 4,5 litra dhe 7 litra.

Te pershtatshme me shumellojshmeri sobash qeramike, halogjene ,me vale, elektrike, me induksion, me gaz.

Specifika:

Tenxhere CA002-B24 – 24cm/4,5l

Tenxhere CA002-B28 -28 cm/7l

Ne ngjyre te kuqe


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Dimensionet

24, 28

Be the first to review “Tenxhere graniti me kapak DSP CA002 Casserole”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere graniti casserole 24 28 cm online ne dyqan taxi

Tenxhere graniti me kapak DSP CA002 Casserole

3,390 L3,890 L

Shto ne Shporte