Tenxhere gatimi DSP CS002 20/24/28cm

3,290 L4,290 L

  • Tenxhere gatimi DSP
  • Kapacitete 3,5, dhe 9 litra
  • Permasa 20, 24, 28 cm
202428
Pastro
KODI: e232342 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI DSP

Tenxhere gatimi DSP te permasave te ndryshme 20,24,28cm.

Me kapacitete te bollshme gatimi prej 3, 5 dhe 9 litra per te pergatitur vakte te plota per te gjithe familjen.

Te pajisura me kapak dhe shkalle matese te kapacitetit te brendshem. E gjithe tenxherja eshte bere nga niveli i larte
i celik inox per perdorim afatgjate.

Perdoren me pothuajse te gjitha modelet e sobave elektrike, me gaz, qeramike, halogjene dhe me induksion.

Speciifika:

  • Tenxhere gatimi DSP
  • Kapacitete 3,5, dhe 9 litra
  • Permasa 20, 24, 28 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Lloji

Tenxhere

Dimensionet

20, 24, 28

Main Menu

tenxhere gatimi dsp online ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi DSP CS002 20/24/28cm

3,290 L4,290 L

Shto ne Shporte