Tenxhere Gatimi 28 CM – Baste Healthy Food & Life

3,190 L

Ka stok

Tenxhere Gatimi 28 CM – Baste Healthy Food & Life

 • Perbere nga alumini me cilësi të lartë
 • Veshje minerale për gatim natyral me pak yndyrë
 • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme
 • Shkallë e lartë e rezistencës dhe qëndrueshmërisë
 • I përshtatshëm për të gjithë sobat, përfshirë induksionin
 • Kapaciteti: 6 liter
 • Diametri: 28cm
 • Dimensionet: 28 x 13 cm
 • Kodi: VP0733
KODI: 3830065448755 Kategori: , , ETIKETIMI:

TENXHERE PER GATIM BASTE – 28 CM

TENXHERE  PER GATIMI – BASTE HEALTHY FOOD & LIFE

Shume njerez  besojnë se gatimi me tenxhere  me baze qeramike nuk është i shëndetshëm për shkak të presionit dhe temperaturës së lartë, por kjo gje nuk eshte e vertet pasi ky produkt eshte nga me te miret qe ndodhet ne tregun tone, mund ta porosisni duke bere nje blerje online ne Dyqan Taxi.

GATIME TE SHENDETESHME DHE ME VLERA USHQUESE 

Jane te pershtatshme per gatime te shendetshme dhe me pak yndyre. Kjo tenxhere me perberje qeramike te cilesise me te larte e me cmime te arsyeshme. Fal shtreses qeramike qe ka ushqimi i gatuar ruan vlerat e tij të dobishme, dhe është veçanërisht i shijshëm. Përveç kësaj, ju mund të përdorni shumë pak yndyrë – pasi shtresa e qeramikës nuk lejon ngjitjen. Ushqimi i gatuar është aq i dobishëm sa produktet e tyre mbajnë të gjitha vitaminat dhe proteinat.

 

ME DIZAJN UNIK NE PAMJEN E BAKRIT

 • Perbehet nga alumini me cilësi të lartë               Tenxhere-Gatimi
 • Veshje minerale për gatim natyral me pak yndyrë
 • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme
 • Shkallë e lartë e rezistencës dhe qëndrueshmërisë
 • I përshtatshëm për të gjithë sobat, përfshirë induksionin
 • Kapaciteti: 6 liter
 • Diametri: 28cm
 • Dimensionet: 28 x 13 cm
 • Kodi: VP0733

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere Gatimi 28 CM – Baste Healthy Food & Life”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Gatimi 28 CM - Baste Healthy Food & Life