Tenxhere gatimi 20 cm DSP CA002 B20

2,990 L

Ka stok

KODI: d2324840 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI DSP

Tenxhere gatimi me material trupi me cilesi premium dhe veshje jongjitese qe ruan vlerat ushqimore.

Me permasa 20 x10 cm, eshte e pershtatshme me cdo model sobe me gaz, qeramike, elektrike, induksion dhe halogjene.

Specifika:

  • Materiali rezistent jongjites
  • Numri i pjeseve: 1+1
  • Permasa 20*10cm
  • Kapacitet 2.7L
  • E pajisur me kapak
  • Burimi i nxehtesise:
  • Stufa elektrike, me gaz, qeramike, me induksion,  halogjene

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere gatimi 20 cm DSP CA002 B20”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere gatimi dsp online ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi 20 cm DSP CA002 B20