Tende e madhe kampingu dhe oborri 3 x 3 m

15,490 L

Ka stok

KODI: x-8699243469 Kategori: ,

TENDE E MADHE KAMPINGU

Tende e madhe kampingu dhe oborri me permasa 3 me 3 meter.

Mbulesa e jashtme e tendes eshte mjaft e madhe per t’ju siguruar hije.

Tenda eshte rezistente ndaj rrezeve te diellit dhe nxehtesise, duke ju siguruar mbrojtje maksimale gjate diteve te plazhit.

Zbukuroni kopshtin tuaj ne vere, mbulesa e jashtme eshte  perfekte per argetim me miqte dhe te afermit ne nje dite pikniku apo barbeque.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

Tende

Ngjyra

,

Be the first to review “Tende e madhe kampingu dhe oborri 3 x 3 m”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tende e madhe kampingu shitje online ne dyqan taxi

Tende e madhe kampingu dhe oborri 3 x 3 m