Tavoline plastike e palosshme per piknik

2,190 L2,690 L

52 x 40 cm72 x 48 cm
Pastro
KODI: b-32410006 Kategori: ,

TAVOLINE PLASTIKE E PALOSSHME

Tavoline plastike e palosshme e cila ze pak hapesire dhe mund te mbahet ne dore.

Model i palosshem portativ, qe mund te perdoret ne te gjitha llojet e hapesirave te brendshme dhe te jashtme.

E pershtatshme per kopsht, oborre , piknik, ballkon, kamping, plazh etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tavoline Portable

Ngjyra

, ,

Dimensionet

52 x 40 cm, 72 x 48 cm

Be the first to review “Tavoline plastike e palosshme per piknik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline plastike e palosshme online ne dyqan taxi

Tavoline plastike e palosshme per piknik

2,190 L2,690 L

Shto ne Shporte