Tavoline loje me pasqyre per femije | Mirror toy

3,490 L

Ka stok

KODI: Q-987693900 Kategori: ,

TAVOLINE LOJE ME PASQYRE PER FEMIJE

Tavoline loje me pasqyre per femije perfekte per nje dhurate ditelindje apo festash.

Kompleti i tavolines se lojerave me nje pasqyre magjike dhe aksesore i jep princeshes suaj te vogel gjithcka qe i nevojitet per te stilizuar pamjen e saj.

Kjo tavoline ne forme keshtjelle eshte e pajisur me pasqyre dhe pajisje te tjera si tharese flokesh, kreher, buzekuq, manikyr dhe lidhese flokesh.

Magic Mirror do te ndeze dritat dhe do te luaje muzike duke shtypur butonin rombik ne pjesen e siperme te pasqyres.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Tavoline loje me pasqyre per femije | Mirror toy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline loder per femije bli online ne dyqan taxi

Tavoline loje me pasqyre per femije | Mirror toy