Tave per pjekje Grill pan DSP CA006-D28

2,590 L

Ka stok

KODI: d2324834 Kategori: ,

TAVE PER PJEKJE GRILL PAN

Tave per pjekje grill, pa kapak bere nga material cilesor rezistent.

Material jo ngjites i cili ruan vlerat ushqyese te cdo ushqimi qe do te gatuani.

Permasa praktike 28×4.5 cm te pershtatshme per lloje te ndryshme sobash.

Specifika:

  • Material jo ngjites
  • Numri i pjeseve: 1+0
  • 28*4.5cm pa kapak
  • I pershtatshem per soba elektrike,me gaz,me vale te lehta,  qeramike, me induksion, halogjene etj.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tave Pjekje

Be the first to review “Tave per pjekje Grill pan DSP CA006-D28”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tave grill dsp online ne dyqan taxi

Tave per pjekje Grill pan DSP CA006-D28