Tava graniti per furre set me 4 pjese JIO Cookware set

4,290 L

Ka stok

Set me 4 tava gatimi te permasa te ndryshme 26, 30, 34, 38 cm. Rezistente ndaj nxehtesise fale materialit te granitit dhe veshjes jo ngjitese te tyre do te ruajne vlerat ushqimore.

KODI: L-08039 Kategori: ,

TAVA GRANITI ME 4 PJESE

Tava graniti me 4 pjese te pershtatshme per furre, me material veshje jo ngjites.

Perfekte per tu perdorur ne furre fale rezistences se larte ndaj temperaturave dhe perdorimit afatgjate.

Me diameter 26, 30, 34, 38 cm per gatime te ndryshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tave Pjekje

Ngjyra

Be the first to review “Tava graniti per furre set me 4 pjese JIO Cookware set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tava graniti jio 4 cope online ne dyqan taxi

Tava graniti per furre set me 4 pjese JIO Cookware set