Tas ushqimesh – I kuq

340 L

Ka stok

20060

KODI: 3830069728884 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tas Ushqimesh i kuq

Tas ushqimesh

  • Kodi: VP0527.
  • I përshtatshëm për përgatitjen e sallatave dhe ushqimeve, të cilat mund t’i merrni me vete ne pune apo udhetimet tuaja.
  • Me një enë të vogël ekstra salcash ose erëzash, kapak dhe me një pirun dhe lugë të përfshirë në një te vetme.
  • Bërë nga plastikë me cilësi të lartë dhe pa substanca të dëmshme.
  • Rezistent ndaj temperaturave cka e ben te pershtatshem per perdorim ne frigorifer apo mikrovale.
  • Dimensione: 15 x 15 x 9 cm.
  • Ngjyre e kuqe.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tas ushqimesh – I kuq”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu