Tas Qeramike Set – Premium Ceramicware 3 PCS

1,590 L

Ka stok

KODI: set-tas qeramike-3cope Kategori: ,

TAS QERAMIKE SET – 3 COPE

Tas Qeramike Set – Premium Ceramicware 3 PCS

  • Dizanj Modern dhe elegant
  • Siperfaqe e lemuar dhe me shkelqim
  • Material ekologjik, jo i demshem per shendetin me veshje qeramike
  • Ideale per perdorim shtepiak ose profesional ne restorante
  • Super te lehte per tu pastruar
  • Te sigurt dhe rezistente per tu vendosur ne mikrovale dhe per tu larte ne lavapjate
  • Hermetike
  • Ne paketim vijne 3 tasa te madhesive te ndryshme per tiu pershtatur nevojave te ndryshme

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Tas Qeramike Set – Premium Ceramicware 3 PCS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tas qeramike

Tas Qeramike Set - Premium Ceramicware 3 PCS