Tank loder me telekomande Tank war remote controler

1,450 L

Ka stok

KODI: b221210005 Kategori: , ,

TANK LODER ME TELEKOMANDE

Tank loder me telekomande per femije te moshes mbi 3 vjec. Bere nga material plastik i forte dhe rezistent per jetegjatesi te luajtjes.

Distanca e kontrollit me ane te telekomandes arrin deri ne 30 meter. Teknologjia 2.4 GHz mundeson kontroll me te forte dhe pa nderprerje mbi tankun.

Specifika

  • Tank loder me telekomande
  • Rrotullim 360 grade
  • E pershtatshme per moshen 3 vjec

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Tank loder me telekomande Tank war remote controler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tank ushtarak loder per femije blerje online ne dyqan taxi

Tank loder me telekomande Tank war remote controler