Sweet Sweat Thigh Pad | Tonifikues muskujsh per kofshet

790 L1,200 L (-34%)

Ka stok

  • Pershtatet lehtesisht me kofshet tuaja.
  • Forcon edhe tonifikon e trupin.
  • Eshte kunder rreshqitjes.
  • Redukton dhimbjet muskulare.
  • Ideuar per te gjitha moshat dhe eshte ideal per femrat dhe meshkujt..
KODI: X000HU2NLN Kategori: , ,

TONIFIKUES PER MUSKUJT E KOFSHEVE

PAISJE FITNESI – SWEET SWEAT THIGH PAD

Tonifikues i cili pershtatet me formen dhe madhesine e kofsheve tuaja.

Ajo rrit temperaturen e trupit duke shkaktuar djersitje e cila me pas ndihmon per renien ne peshe, qarkullimin e gjakut, eliminimin e celulitit si dhe heq toksinat qe permban trupi juaj.

Qe efekti i saj te jete optimal ajo shoqerohet me nje diete te caktuar qe ju duhet ta ndiqni patjeter.

tonifikues per muskujt sweet sweat bli online dyqan taxi

 

PAISJE FITNESI THIGH PAD

Ajo fiksohet shume mire ne trupin tuaj, nuk rreshqet dhe eshte ideale per sauna dhe ushtrime fizike.

Tonifikuesi eshte ne forme rripash te gjere te cilet ngjiten shume mire dhe ju keni per ta ndjere menjehere veprimin e tyre ne kemben tuaj.

Ky tonifikues ndihmon shume edhe ne forcimin e muskujve te kembes tuaj duke i bere ata qe te ndihen me te relaksuar dhe me te shlodhur.

Mund t’i vishni edhe poshte xhinseve apo pantallonve te tjera dhe te vazhdoni aktivitetet ditore pa asnje problem.

E pershtashme per meshkujt dhe femrat.

Permasat jane 8 inç e gjerë – 27 inç e gjatë.

Rekomadohet te lahen me dore ne menyre qe te ruani cilesine dhe formen e tyre.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim. 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pajisje tonifikimi

Ngjyra

Be the first to review “Sweet Sweat Thigh Pad | Tonifikues muskujsh per kofshet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thigh pad trimmer belt produkt online dyqan taxi

Sweet Sweat Thigh Pad | Tonifikues muskujsh per kofshet

790 L1,200 L (-34%)

Shto ne Shporte