Stilues flokesh – Sokany Twist Secret Automatic

1,500 L

Ka stok

KODI: stilues flokesh-sokany-CS-511 Kategori: ,

STILUES FLOKESH SOKANY CS-511

Stilues flokesh – Sokany Twist Secret Automatic

Stilon dhe modelon floket ne shume dimensione ne vetem 3 sekonda. Ju do te keni nje pamje te kuruar dhe nje model perfekt flokesh pa qene nevoja per te shkruar ne sallone bukurie. Ai eshte i pershtatur per te gjitha llojet e flokeve: kacurrela, onde te medha, te drejta ose te formuara. Nuk ka rendesi lloji i flokeve. Mjafton te ndani nje pjese ne flokeve ne tre mini-pjese te dendura dhe gjithcka ndodh automatikisht brenda 3 sekondave

Tani fale kesaj teknologjie, mund te dukeni bukur ne pak sekonda dhe mbi te gjitha pa mundim dhe pa shpenzime.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Stilues Flokesh

Be the first to review “Stilues flokesh – Sokany Twist Secret Automatic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Stilues flokesh Sokany

Stilues flokesh - Sokany Twist Secret Automatic