Stilues flokesh me rrotull automatike DSP 20185

3,190 L

Ka stok

KODI: e23009 Kategori: ,

STILUES FLOKESH ME RROTULL AUTOMATIKE

Stilues flokesh me dizajn shume te vecante, ku me ane te nje rrotulle automatike do te krijoje dallgezime ne gjithe gjatesine e flokut.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 48 W
  • Materiali i pllakës: Teflon
  • Materiali i trupit: PPA66
  • Ngrohje PTC
  • Madhësia e pllakës: 24.6*80mm
  • 3 Temperatura e vendosjes: 190℃,210℃,230℃
  • Koha e ngrohjes: rreth 3 minuta arrini në temperaturën maksimale
  • Kordoni i rrymës rrotulluese 360°

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Stilues Flokesh

Be the first to review “Stilues flokesh me rrotull automatike DSP 20185”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stilues per floke dsp 20185 ne dyqan taxi

Stilues flokesh me rrotull automatike DSP 20185