Sterilizues per pastrimin e mjeteve te bukurise -Tools Sterilizer

2,390 L

Ka stok

  • Permasat e kesaj pajisje jane 15 x 16cm.
  • Tensioni: 110V.
  • Frekuenca: 60Hz.
  • Fuqia: 100W.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: K-200720-031 Kategori: ,

STERILIZUES PER MJETET E BUKURISE

Ky sterilizues sherben per pastrimin e thelle te t gjitha mjeteve qe perdorni ne sallonin tuaj te bukurise apo edhe per veten tuaj personale. Ai sterilizon cdo mjet alumini, celiku apo metali me temperature shume te larte UV.

PAISJE PER STERILIZIMIN E MJETEVE PER THONJTE

Paisja sterilizuese ka nje dizajn te vogel dhe kompakt. Duke qene se ka nje madhesi te vogel ju mund ta perdorni lehtesisht ne tavoline aty ku e keni edhe me te thjeshte per ta perdorur.

Ky sterilizues e rrit temperaturen e tij ne menyre automatike dei ne temperaturen 170 grade.

Ai ka kater menyra te ndryshme ose lloje te ndryshme te sterilizimit :

  • sterilizimin ultravjollcë,
  • sterilizimin e ozonit,
  • pastrimin e anionit,
  • dhe ekranin me prekje të mikrompjuterit.

Ky sterilizues eshte i perbere nga rruaza qelqi ne pjesen e brendshme te tij ne menyre qe t’i mbaje mjetet metalike te sterilizuara dhe qe te shperndaje nxehtesine ne menyre te barabarte dhe ta mbaje ujin e tyre te ngrohte.

SPECIFIKATsterilizues tools sterilizier bli online dyqan taxi

Permasat e kesaj pajisje jane 15 x 16cm.

Tensioni: 110V.

Frekuenca: 60Hz.

Fuqia: 100W.

Ngjyre e bardhe.

I pershtatshem per perdorim profesional dhe vetjak.

Sterilizon mjete prej celiku, metali dhe alumini.

Eshte shume praktik dhe funksional.

Realizo Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi nese deshiron cilesine dhe cmimin me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Lloji

Sterilizues

Be the first to review “Sterilizues per pastrimin e mjeteve te bukurise -Tools Sterilizer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sterilizues tools sterilizier bli online dyqan taxi

Sterilizues per pastrimin e mjeteve te bukurise -Tools Sterilizer