Stepler inoksi per kapjen e fleteve

Ka stok

KODI: i237021115 Kategori: , ,

STEPLER INOKSI

Stepler kapes per kapjen e fleteve te formatit, fletoreve etj, bere nga material rezistent inoksi cilesor.

Seti perfshin pajisjen dhe nje pako me kapese 24/6 (6mm).

Dizajni portabel i kapjes me dorëesiguron kapjen pa mundim dhe te shpejte te fleteve.

Specifika:

  • Stepler per kapje fletesh
  • Materiali: celik-inoks
  • Permasat: 17×5.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Main Menu

stepler per flete formati ne dyqan taxi

Stepler inoksi per kapjen e fleteve