Stand mikser Sonifer SF-7029

2,900 L

Ka stok

Mikser Sonifer SF-7029

Ideuar per perzierjen dhe rrahjen e vezeve

Krijon mase kompakte dhe te njetrajtshme

Ka kapacitet ruajtjeje prej 3.5 litra

KODI: 998876543530702 Kategori: ,

STAND MIKSER SONIFER SF 7029

Mikseri qe i nevojitet kuzhines tuaj per te miksuar dhe perziere perberesit, per te bere embelsirat me te shijshme.

Krijon mase kompakte dhe te njetrajtshme fale rraheseve dhe perziereseve te ketij mikseri. Ne nje pajisje te vetme pergatisni gjithcka ju duhet, per te kursyer keshtu kohe dhe shpenzime te teperta.

Ena e tij ka kapacitet te madh ruajtjeje prej 3.5 litra, duke mundesuar te gatuani per te gjithe familjen. Nuk do te ngjise asnje perberes, fale materialit te celikut qe nuk ndryshket.

Me fuqi 150 Watt dhe 7 menyra shpejtesie te ndryshme , e zgjidhni ju sipas preferences menyren e perzierjes se perbereseve.

Rrihni vezet, pergatisni brumin e krepave dhe beni embelsira te tjera me mikserin Sonifer.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Fuqia Watt

150Watt

Be the first to review “Stand mikser Sonifer SF-7029”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser sonifer sf 7029 blerje online dyqan taxi

Stand mikser Sonifer SF-7029