Stacion saldimi me ajer te nxehte BAKU 858 Hot Air Soldering

5,500 L

Ka stok

KODI: i-00101130 Kategori: ,

STACION SALDIMI ME AJER TE NXEHTE

Stacion saldimi me ajer te nxehte Baku 858. E shkelqyeshme per riparimin e pllakave te celulareve, televizorit dhe kompjutereve apo riparime te tjera elektronike.

Treguesi i drites LED ndizet pasi te arrihet temperatura e zgjedhur.

Me zhurme te ulet pune dhe ftohje automatike per te mbrojtur berthamen e ngrohjes dhe rritur jetegjatesine.

I pershtatshem per shkrirjen e shume komponenteve, si SOIC, CHIP, QFP, PLCC dhe BGA.

Parametra:

  • Konsumi i energjisë: 400 W
  • Tensioni i hyrjes: 220 V / 110 V
  • Vellimi i ajrit: 120L/M MAX
  • Treguesi i drites LED
  • Shkalle temperature: 100°C deri në 450°C

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

,

Be the first to review “Stacion saldimi me ajer te nxehte BAKU 858 Hot Air Soldering”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baku 858 stacion saldimi online ne dyqan taxi

Stacion saldimi me ajer te nxehte BAKU 858 Hot Air Soldering