Spray per modelimin e flokeve | Grooming Volumizzante

1,600 L

Ka stok

  • Spray per modelimin e flokeve.
  • Per modele te bukura dhe rezistente.
  • Modele natyrale dhe te rregullta.
  • Per floke te bute dhe plot shkelqim.
KODI: spray-per-floket Kategori: ,

 SPRAY PER MODELIMIN E FLOKEVE

Spray per modelimin e flokeve, është thelbësore për t’i dhënë strukturës se flokëve nje model te bukur, krijon një degëzim natyral që me nxehtësinë e tharëses se flokëve do te jap një efekt voluminoz dhe rezistent.

Ideale për të gjitha llojet e flokëve, për një pamje të sofistikuar ose për tekstura të rastësishme dhe të rregullta. Nuk i rëndon flokët, i bene ato të butë dhe me shkëlqim. Veçanërisht i përshtatshëm për flokë të hollë mesatarë, gjithashtu i shkëlqyeshëm për tharjen natyrale të flokëve kaçurrelë.

SPECIFIKAT:spray per modelimin e flokeve
  • Spray per modelimin e flokeve.
  • Per modele te bukura dhe rezistente.
  • Modele natyrale dhe te rregullta.
  • Per floke te bute dhe plot shkelqim.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Spray per modelimin e flokeve | Grooming Volumizzante”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

spray per floket

Spray per modelimin e flokeve | Grooming Volumizzante